Kursy językowe dla DOROSŁYCH (+18)

Zaprojektowane z myślą o osobach dorosłych, które szukają możliwości nauki języków obcych zarówno od podstaw, jak i na wyższych poziomach. Przeznaczone są dla tych, którzy chcą nauczyć się praktycznego języka, przełamać bariery językowe, spędzić czas w miłym towarzystwie.

Oferujemy:

  • kursy języka ogólnego na wszystkich poziomach zaawansowania
  • kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych
  • kursy z elementami metody bezpośredniej Direct
  • kursy tematyczne, np. Kurs dla Opiekunek Osób Starszych

Jak działamy?

Mówimy!

Ze wszystkich umiejętności, które doskonalimy komunikacja zajmuje podium. Pracując w parach, grupach utrwalamy zwroty niezbędne w codziennej komunikacji. Ćwiczymy struktury gramatyczne w scenkach, dyskusjach, rozmowach sterowanych, z użyciem pomocy wizualnych. Efekt? Dla ucznia, który na każdych zajęciach ma tak wiele możliwości wypowiedzi w danym języku, komunikacja staje się rzeczą naturalną dając wiele satysfakcji na przykład podczas wakacji czy wyjazdów służbowyh i dodatkowo motywuje do nauki.

Analizujemy Twoje potrzeby

Wnikliwa analiza potrzeb i oczekiwań obejmująca badanie poziomu znajomości języka oraz rozmowę z metodykiem pozwala nam zaproponować najlepsze rozwiązania.

Wyznaczamy cele

Wspólnie ustalamy cele szkolenia realne do osiągnięcia.

Budujemy relacje oparte na współpracy

Przywiązujemy dużą wagę do tworzenia atmosfery sprzyjającej osiąganiu wspólnego sukcesu, budowaniu poczucia bezpieczeństwa, wsparcia.

Motywujemy

Wspieramy i dopingujemy starając się dostosować tematykę kursu do zainteresowań Kursantów. Posługiwanie się nowymi zwrotami, strukturami, a co za tym idzie wzrost kompetencji językowych traktujemy jako wspólny sukces Kursanta i trenera językowego.

Zaskakujemy

Starannie planujemy zajęcia tak aby każda minuta była maksymalnie wykorzystana, a techniki i ćwiczenia aktywizujące maksymalizowały efekty. Wybieramy niestandardowe rozwiązania – działając na wiele zmysłów, pokazując jak uczyć się bardziej efektywnie i przyjemniej.

Wspieramy materiałami dodatkowymi

Kolorowe plansze, obrazki, piłki przyczepialskie, rozsypanki i... wielu innych magicznych „pomocników”, dzięki którym każde zajęcia są wyjątkowe i niezapomniane, a cele osiągane są szybciej i mniejszym nakładem sił.

Korzystamy z autorskich podręczników

Seria autorskich podręczników "Extra book”. Ceniona przez dorosłych jako dodatkowe narzędzie motywujące i wzmacniające efekty nauki.

Zapewniamy opiekę zespołu metodyków

Doradztwo, monitorowanie efektywności i dobieranie odpowiednich narzędzi na każdym etapie kursu.

Korzystamy z materiałów wizualnych

Plansze, fiszki, ilustracje, pomoce dydaktyczne, które sprawiają, że cele osiągane są szybciej i mniejszym nakładem sił.

Zapewniamy dostęp do materiałów mp3

Dzięki, któremu możesz utrwalać nowe zwroty i słówka podczas joggingu czy w drodze do pracy.

Organizujemy wydarzenia dodatkowe

Green Scrabble Day, Językowa Gra Terenowa,Konwersacje przy kawie, Śladami Sherlocka Holmes'a i wiele innych wydarzeń dodatkowych, dzięki którym Kursanci nie tylko poznają kulturę innych krajów, ale również zyskują dodatkową motywację do nauki.

HIT! Biblioteczka językowa

Bogaty zbiór książek na różnych poziomach trudności – od tych przeznaczonych dla osób zaczynających swoją przygodę z językami do pozycji napisanych w oryginale. Czytanie w języku obcym może być niezwykle motywujące, pokazywać jak dużo już osiągnęliśmy i motywować do dalszej nauki.

Stawiamy na relacje oparte na współpracy

Przywiązujemy dużą wagę do tworzenia atmosfery sprzyjającej osiąganiu wspólnego sukcesu, budowaniu poczucia bezpieczeństwa, wsparcia.

Jakie efekty?

Przygotowujemy do egzaminów i wyzwań zawodowych

Rozwijając wszystkie umiejętności językowe, motywując i dopingując do dalszych postępów przygotowujemy Kursantów do egzaminów, wyjazdów wakacyjnych, spotkań biznesowych.

Budowanie poczucia własnej wartości

Staramy się, żeby z każdej lekcji Kursant wychodził z wysoko uniesioną głową – dumny z siebie i nowych umiejętności.

Zwiększamy szanse na rynku pracy

W zglobalizowanym świecie kompetencje językowe to „must have” i przepustka do sukcesu zawodowego. Green School wyposaża swoich Kursantów w narzędzia, dzięki którym będą mogli pokazać pełnię swoich możliwości całemu światu.

Co zapewniamy

Rozwój
Jakość
Zadowolenie
Skuteczność
Etapy nauki w Green School
Droga nauki dorosłych The Common European Framework Wskaźnik biegłości językowej (skala ogólna)
Etap 1 Beginners A1 Stopień 1/2/3
Elementary A2 Stopień 1/2/3
Etap 2 Pre-intermediate A2+ Stopień 1/2/3
Etap 3 Intermediate B1 Stopień 1/2/3
Etap 4 Upper-intermediate B2/B2+ Stopień 1/2/3
Etap 5 Advanced C1 Stopień 1/2/3
Etap 6 Proficiency C2 Stopień 1/2/3

Jesteś już gotowy, aby dołączyć do greenschool'owców?

Jeśli masz wątpliwości, który kurs będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się z nami, a metodyk pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.