Kursy językowe dla dzieci

Na zajęciach dzieci poznają nie tylko poszczególne słówka, ale również całe zwroty. Dzięki opracowanemu przez nas systemowi regularnych powtórek materiał jest solidnie utrwalony. Dzieci osiągają swoje pierwsze sukcesy językowe świetnie się przy tym bawiąc.

A wszystko to podczas GIER ZRĘCZNOŚCIOWYCH, ZABAW, QUIZÓW, KALAMBURÓW, WYŚCIGÓW, PRAC PLASTYCZNYCH, a nawet przygotowując takie SMAKOŁYKI jak Australijski deser "Pavlova".

Na zajęciach mamy do dyspozycji niezliczoną ilość MAGICZNYCH POMOCNIKÓW typu: plansze, pacynki, gry planszowe, sprzęt sportowy, kręgle, maski, peruki itp. Nauka w green school to również piosenki + układy choreograficzne oraz wydarzenia dodatkowe np. "Dzień Świętego Patryka", "Pokazy filmowe" i wiele innych.

Jak działamy?

Kierunek? Komunikacja!

Nie ograniczamy się tylko do słownictwa, ale utrwalamy całe zwroty niezbędne do swobodnej komunikacji w codziennych sytuacjach.

Motywowanie

Wspieramy i dopingujemy
Posługiwanie się nowymi zwrotami, strukturami traktujemy jako wspólny sukces dziecka, rodziców i lektora.

Relacje z rodzicami

Przywiązujemy dużą wagę do współpracy z rodzicami, komunikacji i tworzenia atmosfery sprzyjającej osiąganiu wspólnego sukcesu.

Przejrzystość i poczucie bezpieczeństwa

Możliwość kontaktu z lektorem po każdych zajęciach, informacja o postępach i wprowadzonym materiale, lustra weneckie w drzwiach klasy.

Materiały dodatkowe to podstawa

Kolorowe plansze, obrazki, pacynki, wędki, piłki przyczepialskie, hula-hop i... wielu innych magicznych „pomocników”, dzięki którym każde zajęcia są wyjątkowe i niezapomniane, a cele osiągane są szybciej i mniejszym nakładem sił.

Podręczniki

Seria autorskich podręczników "I love English" oraz "Ich liebe Deutch" z płytami. Uwielbiana przez dzieci i ceniona przez rodziców jako dodatkowe narzędzie motywujące i wzmacniające efekty nauki.

Opieka zespołu metodyków

Doradztwo, monitorowanie efektywności i dobieranie odpowiednich narzędzi na każdym etapie kursu.

Pakiet wydarzeń dodatkowych

Bal kostiumowy „Halloween”, warsztaty Wielkanocne, zdobienie pierników, zielone obchody Dnia Świętego Patryka, konkursy językowe i plastyczne i wiele innych wydarzeń dodatkowych, dzięki którym dzieci nie tylko poznają kulturę innych krajów, ale również zyskują dodatkową motywację do nauki.

Jakie efekty?

Radość jako niezbędny składnik

Starannie zaplanowane zajęcia oparte na grach, zabawach, piosenkach, prostych układach tanecznych, rymowankach. Nowoczesne techniki i ćwiczenia aktywizujące. Kolorowo i ciekawie z perspektywy dziecka. Intensywnie i merytorycznie z perspektywy lektora.

Budowanie poczucia własnej wartości

Staramy się, żeby z każdej lekcji dziecko wychodziło z wysoko uniesioną głową – dumne z siebie i nowych umiejętności.

Moje dziecko mówi!

Lekcje pokazowe, na które regularnie zapraszamy rodziców to święto dzieci, rodziców i lektorów. Okazja, żeby pokazać jak ogromne postępy zrobiliśmy i ile nam to sprawia radości.

Co zapewniamy

Rozwój
Jakość
Zadowolenie
Skuteczność
Etapy nauki w Green School
Droga nauki dzieci w wieku 0-9 lat The Common European Framework Wskaźnik biegłości językowej (skala ogólna)
Etap 1

Junior

1o

2o

Towards A1  Poziom wstępny
Etap 2

1a

2a

3a

Towards A1/A1 Poziom podstawowy stopień 1
Etap 3

1b

2b

3b

Towards A2 Poziom podstawowy stopień  2
Etap 4 Starters A1 Stopień 1
Etapy nauki w Green School
Droga nauki dzieci w wieku 0-9 lat The Common European Framework Wskaźnik biegłości językowej (skala ogólna)
Etap 1 Starters A1 Stopień 1/2
Etap 2 Movers A1 Stopień 2/3
Etap 3 Flyers A2 Stopień 1/2

Jesteś już gotowy, aby dołączyć do greenschool'owców?

Jeśli masz wątpliwości, który kurs będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się z nami, a metodyk pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.