Green School - Szkoła języków obcych

Green School aktywnie działa na rynku od 2006 roku, stopniowo zdobywając zaufanie coraz szerszego grona Słuchaczy.

W prawie 10 oddziałach w południowej Polsce uczymy już kilkunastomiesięczne dzieci, przez młodzież, dorosłych i seniorów. Uczymy z pasją i zaangażowaniem, w oparciu o autorską metodę nauczania języka: GREEN SCHOOL METHOD, której głównym założeniem jest rozwijanie wszystkich umiejętności, a w szczególności komunikacji w codziennych sytuacjach.

Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że rodzice, którzy powierzyli nam misję szkolenia swoich dzieci, polecają nas swoim przyjaciołom i rodzinie, a także sami rozpoczynają naukę.

Celem Green School jest zapewnienie naszym Słuchaczom ciekawych i efektywnych szkoleń językowych na najwyższym poziomie i maksymalnie dostosowanych do Państwa oczekiwań.
Oferowane przez nas kursy to usługa szyta na miarę - zajęcia, ich forma, tryb oraz pora są dopasowane do potrzeb i wieku naszych Słuchaczy.

Green School to również kursy w firmach, półkolonie językowe, obozy językowe w kraju i za granicą, a także wiele wydarzeń dodatkowych, promujących naukę języków obcych.

Słuchacze Green School mogą również korzystać z biblioteczki językowej oraz nagrań mp3 opracowanych na potrzeby każdej z grup.

Lektorzy pracujący w Green School to prawdziwi pasjonaci. Lubimy wyzwania, wysoko stawiamy sobie poprzeczkę i chętnie sięgamy po niestandardowe rozwiązania. Wszystko po to, żeby nasi Kursanci osiągali swoje cele, rozwijali umiejętności i czerpali radość z każdych zajęć i postępów, które robią.

  • rosną nam skrzydła – każdego dnia coraz większe - kiedy patrzymy jak się językowo rozwijacie
  • lubimy zaskakiwać Was nowymi pomysłami na naukę zwrotów i słówek
  • radość sprawia nam robienie śmiesznych min i turlanie się na dywanie w czasie zajęć z dziećmi
  • doceniamy Wasz wysiłek i zaangażowanie
  • podczas egzaminów często kręci nam się łezka w oku – ze wzruszenia i dumy z Was :)
  • hula-hop, dzwonek hotelowy, piłka przyczepialska? W naszych rękach zmieniają się w magiczne narzędzia przyśpieszające naukę;)
  • dużo się uśmiechamy i z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia

Angielski

Niemiecki

Włoski

Hiszpański

Francuski

Rosyjski

Na życzenie oferujemy również:
język chiński, język holenderski, język arabski

Fakty o nas

6000

Zadowolonych klientów

3000

Zdanych egzaminów

30

Profesjonalnej kadry

9

Oddziałów