Wakacje z nami

Wakacje i ferie to czas wyjątkowy, kiedy możemy pochwalić się naszymi umiejętnościami językowymi "w terenie", udoskonalić je,
przeżyć niesamowita przygodę i poszerzyć grono przyjaciół.

Sprawdź nasze obozy
  • Obozy Językowe nad morzem
  • Obozy Językowe w górach
  • Obozy Językowe zagranicą
  • Półkolonie Językowe

Jak działamy?

Zapewniamy bezpieczeństwo

Rolę wychowawców pełnią lektorzy green school, na co dzień pracujący z dziećmi i młodzieżą, posiadający pełne kwalifikacje zgodne z wymaganiami Ministerstwa Edukacji, dla których taki wyjzad to wyróżnienie.

Eksperymentujemy z językiem angielskim

Zajęcia językowe na polanie, w pobliżu Wodogrzmotów Mickiewicza czy w parku linowym? Dlaczego nie? Kreatywność naszych lektorów nie zna granic i dzięki temu dzieci i młodzież tak chętnie uczestniczą w naszych obozach.

Zaskakujemy pełnym atrakcji programem

Program obozu obejmuje nie tylko zajęcia językowe, ale również różnego rodzaju warsztaty, np. plastyczne, garncarskie, bursztynnicze. Zwiedzamy wyjątkowe miejsca, szukamy skarbów, organizujemy karaoke, poznajemy historię i kulturę poprzez tworzenie i udział w quizach.

Przygotowujemy Zeszyty Edukacyjne

Dostosowane do programu obozu i poziomu uczestników, kolorowe, naszpikowane ciekawym słownictwem i zwrotami.

Budujemy relacje

Lektorzy/wychowawcy na naszych obozach szczególną uwagę przywiązują do budowania relacji między dziećmi, integracji. Już w autokarze zawiązują się pierwsze przyjaźnie, które niejednokrotnie trwają latami podsycane uczestnictwem w kolejnych obozach.

Starannie wybieramy zakwaterowanie

Mamy jasne i surowe kryteria dotyczące wyboru ośrodka. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo, ogród, infrastruktura, domowa kuchnia i serce właścicieli.

Podróżujemy bezpiecznym autokarem

Autokar jest do naszej dyspozycji przez cały obóz, standardem jest kontrola policji przed wyjazdem.

Jakie efekty

Głowa pełna wspomnień

Opracowujemy program obozu, w taki sposób, żeby było barwnie, aktywnie i rozwijająco. Aby dzieci zwiedzając nowe miejsca, nawiązując przyjaźnie poznawały piękno Polski i Europy, czerpały radość z otaczającej przyrody i dzieliły się swoimi talentami.

Nowe umiejętności

Oprócz szlifowania umiejętności językowych, stwarzamy warunki do zdobywania wielu nowych umiejętności, np. zarządzania zespołem, pracy w grupie, podejmowania decyzji, samodzielności, planowania i współodpowiedzialności za kolegów i koleżanki.

Poczucie sukcesu

W czasie obozu czy Półkolonii kolekcjonujemy wszystkie sukcesy – małe i duże począwszy od samodzielnego ścielenia łóżka, czy prośby o dokładkę na stołówce po rozwiązywanie konfliktów czy sukcesy grupowe. I każdy jest zwycięzcą.

Jesteś już gotowy, aby dołączyć do greenschool'owców?

Jeśli masz wątpliwości, który kurs będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się z nami, a metodyk pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.